Czym jest Akademia Podróżnika?

Akademia Podróżnika to cykl weekendowych, jednodniowych wyjazdów dla dzieci w wieku 6- 12 lub 6-14 lat (w zależności od programu wycieczki oraz możliwości podziału). Jeden raz w miesiącu zabieramy dzieci na całodniową, ciekawą wycieczkę, a Rodzice mają czas dla siebie. Brzmi ciekawie?

Rodzic też człowiek – wiemy, że nie zawsze macie siłę na wymyślanie całodniowych atrakcji dla swoich pociech, a ilość obowiązków wymaga często pracy również w weekendy. Macie wyrzuty sumienia, kiedy cały weekend dzieci spędzają przed telewizorem? Przybywamy z pomocą! Naładujcie akumulatory w wolną sobotę, a my zajmiemy się resztą. Rezultat naszych wycieczek? Wypoczęci Rodzice odbierają uśmiechnięte, pełne pozytywnych emocji dzieci i są gotowi na wspólne spędzenie rodzinnej niedzieli.

Wszystkie nasze wyjazdy są stworzone z myślą o dzieciach i ich potrzebach. Nudne muzea, długie wykłady historyczne, nos w telefonie… Nigdy! U nas znajdziecie wyselekcjowane, ciekawe miejsca, które mają coś naprawdę wyjątkowego do zaprezentowania. Podczas wycieczek stawiamy na rodzinną atmosferę, dzięki której nawet najmłodsze dzieci czują się zaopiekowane. Integracja (bez telefonów! ;)), socjalizacja i świetna zabawa – to nasze znaki rozpoznawcze.

Akademia Podróżnika to pierwszy taki cykl w Polsce. Każdy z uczestników otrzymuje od nas unikatową Kartę Podróżnika, na której zbiera odznaki, za odbyte wycieczki. Podczas wyjazdów przyzwyczajamy dzieci do samodzielności, oraz do wychowawców (większość wychowawców, którzy pracują z nami podczas Akademi Podróżnika, to jednocześnie wychowawcy podczas letnich i zimowych obozów).  Nasi najmłodsi podróżnicy nabierają pewności siebie, poznają nowych przyjaciół i potem bez obaw wyruszają z nami na dłuższe kolonie. Po każdej wycieczce otrzymają Państwo od nas fotorelacje, ale wiemy, że przez kilka kolejnych dni po wycieczkach, dzieci wciąż o niej opowiadają 😉 Akademia Podróżnika to świetny program, przygotowujący dzieci do dłuższych obozów.

Każda wycieczka to mnóstwo przeżyć. Program jest bardzo bogaty, dzięki czemu czas szybko mija. Podczas wyjazdów gwarantujemy przejazd, ubezpieczenie, wstęp na wszystkie atrakcje, a przede wszystkim opiekę cudownej kadry. Już podczas przejazdu do miejsca docelowego śpiewamy, rozwiązujemy zagadki i żartujemy.  Zdobywamy najcenniejszy dar: umiejętności i doświadczenie poprzez podróżowanie.

UWAGA! Miejsca na wycieczki rozchodzą się zazwyczaj w kilka dni. Zachęcamy do obserwowania profilu FB Akademia Sportu Future4 lub dodanie się do Newslettera.

Jak się zapisać?

Co miesiąc publikujemy ofertę wycieczek na www.wyjazdyobozy.pl oraz na naszym facebooku Akademia Sportu Future4. Znajdziecie tam formularz zgłoszeniowy, który wystarczy wypełnić, a następnie wpłacić zaliczkę i gotowe.

W przypadku choroby, zaliczka przechodzi na kolejną wycieczkę.

Sprawdź całą nasza ofertę wyjazdową na www.wyjazdyobozy.pl