asir-o-nas

Akademia Sportu i Rozrywki ASIR

Jesteśmy rodzinną firmą, która wyróżnia się na rynku szerokim zakresem usług związanym ze sportem i rozrywką. Niezawodność, zaufanie i profesjonalizm to nasze cechy rozpoznawcze.

Potrzebujesz pomocy przy organizacji imprezy firmowej, rodzinnej, eventu?

Trafiłeś w najlepsze ręce. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

W ramach swojej działalności oferujemy wiele różnorodnych usług, które obejmują m.in.:

1. Organizację imprez sportowych

W ASIR organizujemy zarówno turnieje amatorskie jak i zawodowe w różnych dyscyplinach sportowych. Mogą to być zarówno imprezy dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

2. Wynajem sprzętu sportowego

Oferujemy wynajem sprzętu sportowego, takiego jak bramki, piłki, siatki, hulajnogi, czy sprzęt do gier planszowych, co umożliwia organizację rozmaitych aktywności sportowych na świeżym powietrzu.

3. Organizację imprez firmowych

Organizujemy kompleksową organizację imprez integracyjnych dla firm, w tym gry miejskie, paintball, a także turnieje sportowe. Wśród naszego teamu posiadamy cudownych animatorów oraz konferansjerów, którzy rozkręcą każdy event.

4. Wypożyczalnię sprzętu eventowego

Posiadamy wypożyczalnię sprzętu eventowego, takiego jak nagłośnienie, oświetlenie, krzesła, stoły, ławki czy dekoracje i scenografię. Możecie liczyć również na wypożyczenie dodatkowych atrakcji dla grup takich jak paintball czy maszyna do popcornu. Zapewnimy wszystko, co może się przydać na Waszej imprezie.

5. Wypożyczalnię dmuchańców

Posiadamy dużą bazę urządzeń dmuchanych najwyższej klasy, które uświetnią każdą imprezę.  W naszych magazynach znajdziecie zarówno małe, średnie jak i bardzo duże dmuchańce. Nasze urządzenia są dezynfekowane po każdym użyciu, oraz poddawane przeglądom przynajmniej raz do roku.

6. Organizację zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży

Prowadzimy takie zajęcia jak piłka nożna, taniec, cheerleaders, show dance, koszykówka, gimnastyka korekcyjna i inne. Przedszkola, szkoły – tam czujemy się jak ryba w wodzie, a nasi instruktorzy to ulubieńcy dzieci. Oferujemy szeroki wybór zajęć, w tym zajęcia artystyczne, sportowe, edukacyjne, językowe, a także programy wakacyjne i obozy. Nasze zajęcia są dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci, dzięki czemu każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

 

Dzięki tak szerokiemu zakresowi usług Akademia Sportu i Rozrywki zaspokaja potrzeby różnych grup klientów i umożliwia kompleksową organizację wydarzeń sportowych i rozrywkowych na najwyższym poziomie.

Kadra

W ASIR stawiamy na wysoką jakość usług, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do pracujących z nami osób. Uśmiech, profesjonalizm i kierunkowe wykształcenie pozwoliły na zbudowanie grupy osób, które uwielbiają swoją pracę.

Niezawodność

Wiemy, że w naszej branży liczy się efekt, dlatego nie obawiajcie się – powierzając nam organizacje wydarzenia, możecie mieć spokojną głowę. Kreatywność i przede wszystkim doświadczenie pozwalają nam na realizacje powierzonych zadań w stu procentach. Sytuacje kryzysowe? Rozwiązujemy je od ręki 😉

Rozwój

Cały czas doskonalimy i podnosimy swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach, wykładach oraz innych formach doskonalenia zawodowego. Posiadamy system szkolenia wewnętrznego dzięki czemu każdy z pracowników wie jakimi zasadami się kierować. Uczymy przez zabawę i bawimy się nauką. Spektrum organizowanych przez team ASIR inicjatyw jest ogromne: od wycieczek i obozów, przez zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne, po całościową obsługę urodzin czy podobnych, rodzinnych imprez okolicznościowych. Staramy się, aby wszystkie te wydarzenia niosły same pozytywne emocje i doświadczenia, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych.